НАГОРОДИ ТРЕНЕРІВ-ВИКЛАДАЧІВ

Стерін Михайло Борисович

Старший тренер-викладач відділення бадмінтону у 2012 році отримав звання Заслуженого тренера України. Головний тренер юнацьких сбірних команд України

Чек Елеонора Анатоліївна

Тренер-викладач першої категорії з баскетболу, асистент головного тренера збірної команди України дівчат 1997 р.н. та 2001р.н . Головний тренер БК"ХАІ"- бронзового призера Чемпіната України Суперліга (дівізіон В)

Нагороджена грамотою Управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради, у 2012 нагороджена пам'ятним знаком "Серце віддаю дітям".

Зелінська Ніна Олександрівна

Заступник директора КДЮСШ № 13 у 2009-2010 н.р. нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за І місце в районному огляді-конкурсі за організацію роботи з охорони праці. Нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради у 2010 році за сумлінну працю.

Луттер Віктор Карлович

"Відмінник освіти України", тренер-викладач відділення футболу у 2010 році нагороджений Грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради.

Головко Сергій Володимирович

Тренер-викладач з футболу вищої категорії, у 2009 році нагороджений Грамотою управління освіти Харківської міської ради, нагороджений пам'ятним знаком "Серце віддаю дітям".

Рихлицький Іван Петрович

Тренер-викладач відділення кікбоксінгу вищої категорії, у 2010 році нагороджений Грамотою управління освіти Московського району Харківської міської ради.

Тіняков Артем Олександрович

Тренер-викладач з баскетболу "Кандидат педагогічних наук".Слухач (отримав гранд) Всесвітньої школи тренерів ФІБА

НАГОРОДИ ВИХОВАНЦІВ ШКОЛИ

"Обдарована молодь"

№ з.п.

ПІБ вихованця

Дата народження

Спортивні досягнення

1

Ковтун Діана Сергіївна

22.07.1999

Акробатичний рок-н-рол Кубок України - ІІ місце

2

Клименко Христина Євгеніївна

02.06.1998

Акробатичний рок-н-рол Кубок України - 9 місце

3

Обухов Юрій Костянтинович

21.12.1993

Акробатичний рок-н-рол Кубок України - ІІІ місце

4

Коленчук Анастасія Сергіївна

20.12.1993

Акробатичний рок-н-рол Міжнародний турнір "Золота осінь" - ІІІ місце

5

Кучерява Олеся Володимирівна

10.01.2001

Акробатичний рок-н-рол Міжнародний турнір "Золота осінь" - ІІІ місце

6

Шевченко Влада Андріївна

20.09.1996

Акробатичний рок-н-рол Міжнародний турнір "Золота осінь" - ІІІ місце

7

Коновал Микола Володимирович

24.01.1996

Футбол Міжнародний турнір -І місце Шкіряний м"яч- І місце

8

Жарка Єлизавета Юріївна

14.06.1992

Майстер спорту України з бадмінтону. Член юніорської збірної України з бадмінтону

9

Лисенко Марія Василівна

07.01.1993

І місце у Міжнародному юнацькому турнірі з бадмінтону «Кубок Визволення»

10

Чек Олександра Олегівна

17.11.1993

І місце в Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі серед команд дівчат 1993-1994 р.н.

Таран Ірина Сергіївна

17.08.1992

дзюдо Чемпіонат України -ІІІ місце

Стежка Таісія В’ячеславівна

18.06.1992

Акробатичний рок-н-рол Чемпіонат України - ІІІ місце

Черкас Інна Володимирівна

19.01.1998

Акробатичний рок-н-рол Чемпіонат України - ІІ місце

Волик Павло Михайлович

1998

Акробатичний рок-н-рол Чемпіонат України - ІІ місце

Гончаров Семен Олексійович

26.02.1996

Акробатичний рок-н-рол Всеукраїнський Кубок Присамар'я - ІІІ місце

Вакуленко Євген Генадійович

08.08.1993

Акробатичний рок-н-рол Кубок України - ІІІ місце

Лунгу Олександра Юріївна

25.05.1994

Акробатичний рок-н-рол Кубок України - ІІІ місце

Лагута Анастасія Олександрівна

28.01.1993

Баскетбол ВЮБЛ - І місце

Богданов Віталій Михайлович

08.04.1993

Футбол Першість м. Харкова - І місце

Міщенко Валерій Віталійович

09.03.1993

Футбол Першість м. Харкова - І місце

Табаньков Олександр Олександрович

28.06.1994

Футбол Першість м. Харкова - І місце

Чеканов Олексій Олександрович

13.08.1993

Футбол Першість м. Харкова - І місце

Носов Вадим Віталійович

01.01.1997

Футбол Першість Харківської області на призи Клуба "Шкіряний мяч " - І місце

Попов Юрій Володимирович

25.04.1996

Футбол Першість Харківської області на призи Клуба "Шкіряний м"яч " - І місце

Дюмін Владислав Сергійович

10.11.1996

Футбол Всесоюзний турнір присвячений "Дню визволення м. Харкова-2007" (Найліпший ігрок даного турніру)

Лисенко Марія Василівна

07.01.1993

Бадмінтон МС України, Міжнародний турнір п.Макарова І місце

Самарчанц Дар'я Рубенова

12.03.1995

Бадмінтон Міжнародний турнір "Срібний волан" І м -од, І м.пара

Малярова Маргарита Сергіївна

04.03.1993

Бадмінтон МС України, Дитяча ліга І місце

Нестеренко Кирил Олександрович

08.02.1993

Бадмінтон Міжнародний турнір п.Макарова, І місце - мікст

Нікітіна Оксана Генадіївна

Дзюдо Міжнародний турнір - ІІІ місце

Маджидов Алімухамад Шохамадович

Дзюдо Міжнародний турнір - ІІІ місце

Ільїнська Марина - вихованка відділення бадмінтону, "Кращий учень навчального закладу" у 2015/2016 навчальному році.
Михалькова Анна - вихованка відділення бадмінтону, "Кращий учень навчального закладу" у 2014/2015 навчальному році.
Лах Аліна - вихованка відділення баскетболу, кандидат на отримання стипендії Харківського міського голови "Кращий учень навчального закладу" у 2013/2014 навчальному році.
Кiлькiсть переглядiв: 755