21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014.

В цей День КДЮСШ№13 приєднується до привітань на адресу всього українського суспільства! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну

ПЛАН ЗАХОДІВ

з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

(20-22 листопада 2017 року)

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні
1. Проведення з вихованцями усіх відділень бесід за темами: «Герої нашого краю – патріоти України», «Хто вони герої Небесної сотні?» 20-22 листопада Кухарева Ю.О., старші тренери-викладачі
2 Проведення конкурсу читців з вихованцями відділення спортивної аеробіки «З любов’ю до України» 21 листопада Тишко А.В., Мошенська Т.В.
3. Проведення гри-вікторини на європейську тематику з вихованцями відділення дзюдо 20 листопада Слюсаренко О.О., Глоба В.В.
4. Висвітлення проведених заходів в м.Харкові, з нагоди Дня Гідності та Свободи листопад Зозуля В.В.
5. З метою вшанування пам’яті загиблих за гідність та свободу в Україні «Запалимо свічку за єдину Україну». 21 листопада Зелінська Н.О.
6. Розмістити на сайті школи інформацію про проведену роботу. 21 листопада Кухарева Ю.О.
7. Надати інформацію про виконання заходів до Дня Гідності та Свободи до науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти. 21 листопада Зелінська Н.О.
Кiлькiсть переглядiв: 2017