Повернутися до звичайного режиму

Наші традиції

КЗ "КДЮСШ №13 ХМР" проводить багато масових заходів та свят. Сформовані свої традиції:


СВЯТО ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Свято проводиться 1 вересня кожного року. Зустріч зі школою, тренерами-викладачами, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи тренерів-викладачів, батьків, гостей. У цей день кожен має можливість познайомитися зі школою. Тренери-викладачі знайомлять зі спортивними залами та видами спорту, які культивуються у школі. Проводяться показові виступи вихованців школи.


УРОЧИСТЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ НАШИХ ЧЕМПІОНІВ

Лунає музика, привітання адміністрацією школи. Вихованці відділення спортивної аеробіки готують концертну програму. Вітають кращих спортсменів всіх відділень, урочисте вручення дипломів переможцям змагань всеукраїнського та міжнародного рівня. Вихованцям, які виконали нормативи МС та МСМК вручають пам'ятні сувенири.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Кожного року з вихованцями школи усіх відділень проводяться новорічні свята, на яких присутні Дід Мороз та Снігуронька. Проводяться веселі естафети та кумедні конкурси з призами та подарунками, усі діти на свята готують новорічні костюми, маски звірів.

Свято Нового року у КДЮСШ № 13 є традиційним святом, на якому жодна дитина не залишається без солодощів!

ШАНУЄМО МАТІР

Кожного року проводиться свято присвячене 8 березню - Міжнародному жіночому дню, яке організовує тренер-викладач відділення спортивної аеробіки Красьова Л.А. у спортивній залі ЗНЗ № 142. Діти готують вірши, подарунки, показові виступи для улюбленимх матусь та бабусь.

6 грудня – День Збройних Сил України


6 грудня українці відзначають державне свято – 30-ту річницю Дня Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року. Також урочиста дата пов’язана із 6-м грудня 1919 року. Це день став початком однієї зі славетних сторінок української армії – Першим зимовим походом Дієвої армії УНР.

Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Довідка

24 серпня 1991 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про військові формування в Україні», якою визначила: «підпорядкувати всі військові формування, дислоковані на території України, Верховній Раді України; утворити Міністерство оборони України; урядові України приступити до створення Збройних сил України». Фактично, цією постановою було покладено початок будівництва Збройних сил України як важливого інституту держави і невіддільного елемента її воєнної організації. Восени – взимку 1991 року було підготовлено важливі документи, що стали нормативно-правовою базою формування Збройних сил України.

11 жовтня Верховна Рада України затвердила Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України. Концепція визначала, що Збройні сили України складаються з трьох видів: Сухопутні війська (Війська наземної оборони), Військово-Повітряні сили і Сили протиповітряної оборони (Війська повітряної оборони), Військово-Морські сили.

Кiлькiсть переглядiв: 468